Skip directly to content

Podporují nás

Rádi bychom poděkovali všem našim sponzorům. Jsme rádi, že jich je naštěstí tolik, ani je tu nestačíme vyjmenovat. Na velikonočních beráncích z Pekařství Frydrych Říčany si vždy pochutnáme všichni, na výlet a exkurzi jezdíme zásluhou firmy Kasia Říčany, Agro Jesenice, Kámen Zbraslav. Velmi rádi spolupracujeme například s Cukrářským salonem Říčany, Lumi dobroty Jílové, Plastkonem Mikulovice a další Rina Čelákovice.
loga.jpg

Dále nás podporuje Zemědělské družstvo Kačina, Lahůdky Eva Čiháčková Říčany, a mnoho dalších. Pomáhají nám i z Nadace a společnosti Mountfield, jejichž pomoci si také velice vážíme. Všem děkujeme.Je nám velikou ctí, že již od roku 2010 je patronem naší školy pan Michal David. Nejenže je českou hudební legendou, ale je také člověkem s velkým srdcem, který dokáže rozdávat radost prostřednictvím svých písní a vystoupení.

Kasia

Se společností Kasia spolupracuje naše škola dlouhodobě. Velice si jejich pomoci a přízně vážíme, a tak jim chceme poděkovat i touto cestou na našich webových stránkách. Věříme, že i v budoucnu nás budou společné chvíle a projekty těšit.

Tvoříme a spravujeme webové stránky!