Skip directly to content

Podporují nás

Rádi bychom poděkovali všem našim sponzorům. Jsme rádi, že jich je naštěstí tolik, ani je tu nestačíme vyjmenovat. Na velikonočních beráncích z Pekařství Frydrych Říčany si vždy pochutnáme všichni, na výlet a exkurzi jezdíme zásluhou firmy Kasia Říčany, Agro Jesenice, Kámen Zbraslav. Velmi rádi spolupracujeme například s Cukrářským salonem Říčany, Lumi dobroty Jílové, Plastkonem Mikulovice a další Rina Čelákovice.
loga.jpg

Dále nás podporuje Zemědělské družstvo Kačina, Lahůdky Eva Čiháčková Říčany, a mnoho dalších. Pomáhají nám i z Nadace a společnosti Mountfield, jejichž pomoci si také velice vážíme. Všem děkujeme.Michal David

Michal David se prosadil nejen jako zpěvák, ale stejně úspěšně také jako skladatel. Když v roce 2000 složil pro Helenu Vondráčkovou píseň „Dlouhá noc“, asi jen málokdo tušil, že se skladba stane jedním z nejhranějších hitů roku a zpěvačce přispěje ke comebacku, jaký český showbyznys nepamatuje.

Kasia

Se společností Kasia spolupracuje naše škola dlouhodobě. Velice si jejich pomoci a přízně vážíme, a tak jim chceme poděkovat i touto cestou na našich webových stránkách. Věříme, že i v budoucnu nás budou společné chvíle a projekty těšit.

Tvoříme a spravujeme webové stránky!