Skip directly to content

EU peníze školám, program podpory modernizace škol v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

V rámci tohoto programu naše škola získala grant na projekt „Moderní škola“, ve kterém budou využity nové interaktivní přístupy k výuce pro její zkvalitnění a zpestření.

Poskytnuté finanční prostředky z programu EU peníze školám jsou věnovány na podporu zkvalitnění výuky v mnoha předmětech ŠVP. Naší prioritou jsou přírodní vědy, nicméně nástroje, vybavení a metody vzniklé v rámci inovativního přístupu k výuce budou využívány v mnoha dalších předmětech jako jsou například matematika a angličtina.

Hlavním přínosem pro naši školu je individualizace výuky žáků ve třídě, kde je více ročníků a je možné z důvodu odlišnosti výuky žáků druhého stupně provádět výuku samostatně.

Očekávané výsledky projektu jsou tedy především vytvoření dobrého zázemí pro zkvalitnění výuky a vytvoření podmínek pro dosažení většího studijního pokroku ze strany žáků. Výukové materiály vzniklé v rámci tohoto projektu budou žáky vzdělávat a inspirovat v mnoha předmětech a napříč ročníky.

Výukové materiály

Škola zpracovala v rámci projektu EU peníze školám výukové materiály pro vzdělávací oblasti český jazyk, anglický jazyk a matematika. Materiály byly zpracovány v softwaru Smart notebook a PowerPoint. O materiály lze požádat na emailu info@skolaolesovice.cz.

Tvoříme a spravujeme webové stránky!